כמה טיפים לשיפוץ חדר המקלחת

August 30 2023Oded B

שיפוץ ו\או ריענון עיצוב חדר האמבטיה לא חייב להיות תהליך מסובך או יקר מדי. בפוסט הבא, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות שונים שלא יצריכו ממכם שיפוצים כבדים או חלילה שיפוץ קומפלט במקלחת. שיפוצים פשוטים כאלו כמו שאנחנו מדברים עליהם, יכולים לגרום לחדר האמבטיה להיראות כמו חדש תוך זמן קצר ובמעט כסף (באופן יחסי). בין אם אתם צובעים את הקירות או מוסיפים קצת ירוק (עדיף צמחייה מלאכותית בגלל הלחות), השינויים הקלים האלה יכניסו חיים לחדר האמבטיה שלכם. אם כך, איפה כדאי להתחיל? התחילו עם הטיפים הבאים לפניכם:

טיפים לשיפוץ מקלחת מבלי לפשוט רגל

ישנם לא מעט טיפים שאפשר לתת על מנת לשפץ מקלחות בתקציבים ידידותיים, כאשר חלק מהפעולות יהיו זריזות ויעילות, בעוד שאחרות יצריכו ממכם להתכוונן לפרויקט או תהליך מורכב יותר. בין אם מדברים על ציפוי אמבטיה או כל סוג אחר של שיפוץ-קל, כדאי להתחיל דווקא עם הפריטים הקטנים בחלל, כמו למשל צמחייה:

  • קצת ירוק עושה המון – אם תמקמו כמה צמחים בחדר האמבטיה שלכם, זה יכול לרענן משמעותית את אווירת החלל במיידי ולגרום לו להרגיש מזמין הרבה יותר. אבל, ושימו לב כי זה אבל קריטי, צמחים אמיתיים בדרך כלל לא יחזיקו מעמד בחלל. לכן, בחרו צמחים שמסתדרים היטב באור נמוך ולחות גבוהה, ואם אתם לא מוצאים כאלו, פשוט תמקמו כמה צמחים מלאכותיים באיכות טובה שנראים אמיתיים.

קחו בחשבון את תאורת המקלחת והאמבטיה עצמה

לאחר שמיקמתם כמה צמחים מלאכותיים בחלל המקלחת, קחו בחשבון את תאורת החלל:

  • תאורה חדשה – החלפת תאורת חדר האמבטיה היא דרך פשוטה וזולה לשנות את כל האווירה בחלל כזה או אחר, לא רק במקלחת. לכן, כדאי לשקול להוסיף מתג דימר לתאורה הקיימת כדי שתוכלו ליצור אווירה מרגיעה באמבטיה או אווירה בהירה להתארגנות בבוקר. מעבר להתקנת דימר, כמובן שאפשר לשקול גם להחליף את גופי התאורה עצמם, מה שיוסיף מבחינה דקורטיבית לכל חלל וחלל.
  • הלבשה וציפוי אמבטיות – לאחר שהחלפתם את גופי התאורה, הלבשת אמבטיה היא האופציה הבאה בתקציבים ידידותיים למדי. מדובר בציפוי אשר מולבש על האמבטיה עצמה, מה שאמנם מקטין אותה בכמה אינצ’ים (זה לא מורגש באמת), אבל נותן לה LOOK חדש לגמרי. אם אתם מחפשים לגרום לאמבטיה להיראות כאילו נקנתה שלשום, ההלבשה תאפשר לכם לעשות זאת בתקציבים של מאות שקלים בודדים בלבד.

לסיכום, כמה עולה לשפץ חדר מקלחת?

בסופו של דבר, מחירי שיפוץ מקלחות תלויים בסוגי העבודות שאתם מעוניינים להוציא לפועל. אם תצטרכו שיפוץ קומפלט לכל המקלחת, עלויות השיפוצים עשויות לנוע בין טווחים של עשרות אלפי שקלים ומעלה. אם תבצעו עבודות שיפוץ קלות, אפשר לסגור את כל הסיפור באלפי שקלים בודדים בחלק מהמקרים. כך או כך, הקפידו תמיד להסתייע באנשי המקצוע האיכותיים ביותר שתוכלו לאתר, כי זה ישליך ישירות על איכות העבודה. בהצלחה!

Share: