כרטיס סים לאירופה – להיות זמינים ב – 27 יעדים באירופה

May 21 2023Oded B

אם ישראל נחשבת קיבוץ גלויות, מה נגיד על אירופה אשר מונה לא פחות מאשר 50 מדינות? מתוך אותן 50 מדינות, אפשר להיות זמינים בכ-27 מהן באמצעות אמצעי התקשורת המתאימים. ובנימה הזאת, הנה מה שצריך לדעת על כרטיס סים לאירופה: להיות זמינים ב-27 יעדים שונים ביבשת.

אם אתם מעוניינים לרכוש בישראל כרטיס סים לאירופה, כלומר לרכוש אותו מראש לפני הטיסה, אתם תוכלו להבטיח את הזמינות שלכם ב-27 יעדים ביבשת אירופה, כאשר חלק מכרטיסי הסים מציעים פיצ’רים שונים מכרטיסים אחרים. האופציות יכולות להיות מאוד שונות, בעוד כי הפיצ’רים והגורמים העיקריים שיש לקחת בחשבון הם:

  1. נפח גלישה: כל כרטיס סים לחול ולאירופה כולל נפח גלישה משתנה, כאשר הכרטיסים הבסיסיים לרוב יכללו כ-2 – 5 GB.
  2. מהירות גלישה: רוצים לגלוש במהירות G5? כדאי לוודא מראש שחברת הסלולר מאפשרת את האופציה.
  3. תקשורת רציפה: חשוב לבחור חברת סלולר המספקת כרטיסי סים עם תקשורת רציפה וללא ניתוקים.
  4. הודעות ושיחות: בחלק גדול מהמקרים, כרטיסי סים משווקים עם שיחות הודעות סמס ללא הגבלה.
  5. מחיר: מחיר כרטיס סים לאירופה יכול לנוע בין כ-50 ₪ – 250 ₪ ומעלה, תלוי מה מחפשים בדיוק.

קחו בחשבון מבצעי חבילות גלישה לזוגות

תמיד חשוב לקחת בחשבון מבצעי חבילות גלישה לזוגות, ואולי אפילו מבצעים לחבילות גלישה עבור משפחות. כאשר רוכשים כמה חבילות גלישה לחו”ל או כרטיסי סים, העלויות יכולות להצטבר ולהגיע למאות של שקלים לכל משפחה ממוצעת עם 2 – 3 ילדים.

בין אם רוכשים את החבילה מחברת 026mobile או דרך חברת סלולר אחרת, הנחות לזוגות יכולות לכלול, למשל, 2 חבילות 10GB בעלות של כ-170 ₪ בממוצע (עם גישה ל-27 מדינות באירופה). בעלויות ממוצעות של כ-129 ₪, תוכלו למצוא 2 חבילות גלישה זוגיות של 3GB ב-27 מדינות באירופה.

איך לנצל נכון את חבילת הגלישה בחו”ל?

על מנת לנצל נכון את חבילת הגלישה בחו”ל, בראש ובראשונה, צריך לזכור שבבתי מלון רבים, במסעדות ובתי קפה יש WIFI חינם. כאשר אתם מפעילים את ה-WIFI, אתם לא זוללים את חבילת הגלישה וכל מנצלים אותה טוב יותר. כמו כן, בכל הנוגע לפרסום מדיות כבדות ברשתות החברתיות, מוטב להמתין עם זה עד שתוכלו לגלוש עם WIFI חינם.

כרטיס סים: בריטניה כלולה באותן 27 מדינות?

ברוב המקרים אכן כן, בריטניה כלולה בכרטיסי סים וחבילות גלישה של 27 מדינות באירופה. עם זאת, בריטניה היא כבר לא חלק מהאיחוד, ככה שחלק מחברות הסלולר משווקות חבילות וכרטיסים המותאמים ספציפית לאנגליה.

לסיכום, כמה לשלם על כרטיס סים לאירופה?

לסגירתו של דבר, בואו נסכם שכל אחד ואחת אשר טסים לחו”ל צריכים חבילות גלישה שונות וכרטיסי סים שונים. לכל אחד ואחת יש את הצרכים שלהם, ככה שהמחירים עשויים מאוד להשתנות ולנוע בין כ-50 – 150 ₪ לחבילות בסיסיות ועד כ-300 – 400 ₪ לכרטיסים וחבילות ללא הגבלה. בתוך כך, כנראה שהצעד הכי נכון הוא לערוך השוואת מחירים בין חבילות גלישה וכרטיסי סים לחו”ל.

Share: