You are here:صفحه اصلی>>ماهان تِک
جهت مشاوره و پاسخ به سوالات خود با ما در تماس باشید!!!44288568 - 021
ماهان تِک

ماهان تِک

یکشنبه, 17 تیر 1397 09:18

طراحی وبسایت لوکس ویلا

"لوکس ویلا" وب‌سایتی است که ضمن معرفی بهترین ویلاهای موجود در منطقه کردان و...، به شما کمک خواهد کرد با بودجه‌ای مشخص بهترین انتخاب ها را داشته باشید تا در کنار خانواده خود، تعطیلات و اقامتی به یادماندنی و جذابی را سپری کنید. ویلاهایی با امکانات رفاهی در سطح عالی همچون:

مجموعه‌های آبی چهارفصل، باغ هایی زیبا و جذاب، مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی نوین، خوش ساخت با نماهایی زیبا و مدرن همراه با نورپردازی های خاص، دارای امکانات سرگرمی و تفریحی همچون میز بیلیارد، وسیله های بازی و سرگرمی برای کودکان و... را می‌توانید در این سایت جستجو کنید.

مجموعه ماهان تکنولوژی با ارائه نوين‌ترين و استانداردترين خدمات اينترنتی در کشور توانسته از سال‌های گذشته تا به امروز، شرايطی را برای مشتريان خود فراهم کند تا ضمن گسترش همکاری، به بهتر ديده شدن آن‌ها در دنياي بی کران اينترنتی کمک کند؛ اين مجموعه با بکارگيری از نيروهای مستعد و کارشناسان خبره در حوزه فضای مجازی از اولين قدم (طراحی، پياده سازی، سئو وب سايت و...) تا تمام مراحل به روز رسانی سايت همراه و در کنار شما خواهد بود.

"فراسنجش" یک وب‌سایت تخصصی در حوزه آموزش است که با برنامه نویسی اختصاصی طراحی و پیاده‌سازی شد، این وب‌سایت قصد دارد با ارائه خدمات آموزشی و کنکوری خود به دانش‌آموزان و داوطلبان کنکوری اعم از نرم‌افزارهای تخمین رتبه، تخمین درصد، انتخاب رشته و انتخاب رشته طلایی، فصل جدیدی از خدمات آموزشی را در کشور برای علاقمندان آغاز کرد.

با توجه به فوریت کاری که برای مدیران فراسنجش اتفاق افتاده بود، CMS اختصاصی برای این سایت توسط کارشناسان این مجموعه در بازه زمانی باورنکردنی 15 روزه و با تلاشی شبانه‌روزی صراحی و پیاده سازی شد و باعث شد بار دیگر برگ زرینی بر دفتر افتخارات مجموعه و تیم فنی ماهان تکنولوژی افزوده شود.

مجوعه ماهان تکنولوژي با ارائه نوين‌ترين و استانداردترين خدمات اينترنتي در کشور توانسته از سال‌هاي گذشته تا به امروز، شرايطي را براي مشتريان خود فراهم کند تا ضمن گسترش همکاري، به بهتر ديده شدن آن‌ها در دنياي بي‌کران اينترنتي کمک کند؛ اين مجموعه با بکارگيري از نيروهاي مستعد و کارشناسان خبره در حوزه فضاي مجازي از اولين قدم (طراحي، پياده سازي، سئو وب سايت و...) تا تمام مراحل به روز رساني سايت همراه و در کنار شما خواهد بود.

فـراموش نـکنید مشتریان مجموعه شما همیشه اول در Google هستند!

با اضافه شدن پیاپی موتورهای جستجوگر در دنیا، همچنان گوگل به عنوان محبوب‌ترین و کامل‌ترین آن‌ها در جهان شناخته می‌شود؛ با بررسی آماری که در سایت اَلِکـسـا در اختیار همگان قرار می‌گیرد، محبوب‌ترین وب‌سایت در دنیا و ایران نیز گوگل است؛ مردم پاسخ نیازهای خود را در گوگل جستجو می‌کنند و همین امرموجب ایجاد ترافیک در این سایت برای پاسخ‌دهی به نیازهای روزمره آن‌ها است، به طور متوسط روزانه بیش از 5/3 میلیارد جستجو در گوگل ثبت می‌شود که رسیدن به نزدیکی این عدد هم برای موتورهای جستجوگر دیگر، اتفاقی ارزشمند است.

مردم در لحظه، احساس نیاز می‌کنند و در لحظه بدنبال رفع آن می‌روند!

با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن استفاده از اینترنت برای تمام مردم دنیا، درصد کمی از انسان‌‌ها به “جهان بی‌پایان مجازی” دسترسی ندارند، امروزه وقتی که فرد نیاز به یادگیری، یافتن و یا خرید محصولی دارد، با جستجو در موتورهای جستجوگر به دنبال رفع نیاز خود می‌گردد. بزنگاه خرید یک محصول در دقایق ابتدایی احساس نیاز شکل می‌گیرد، برای معرفی محتوای سایت یک مجموعه یا محصولات یک شرکت به شخصی که درحال جستجو است، حضور در صفحات اول موتورجستجوگری همچون گوگل از الزامات تبلیغاتی است. طبق آمار رسمی گوگل، ایران در زمینه استفاده از خدمات گوگل یکی از بزرگترین میزبان‌ها است و این فرهنگ استفاده از اینترنت و خرید آنلاین در کشور به طور روزافزون در حال رشد است. با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن استفاده از اینترنت برای تمام مردم دنیا، درصد کمی از انسان‌‌ها به “جهان بی‌پایان مجازی” دسترسی ندارند، امروزه وقتی که فرد نیاز به یادگیری، یافتن و یا خرید محصولی دارد، با جستجو در موتورهای جستجوگر به دنبال رفع نیاز خود می‌گردد. بزنگاه خرید یک محصول در دقایق ابتدایی احساس نیاز شکل می‌گیرد، برای معرفی محتوای سایت یک مجموعه یا محصولات یک شرکت به شخصی که درحال جستجو است، حضور در صفحات اول موتورجستجوگری همچون گوگل از الزامات تبلیغاتی است. طبق آمار رسمی گوگل، ایران در زمینه استفاده از خدمات گوگل یکی از بزرگترین میزبان‌ها است و این فرهنگ استفاده از اینترنت و خرید آنلاین در کشور به طور روزافزون در حال رشد است.

پنج شنبه, 24 خرداد 1397 06:30

گوگل ادوردز Google Adwords

با افزایش لحظه‌ای بازدید در اَبــَـر موتور جستجوگری به نام گوگل، این مجموعه شرایطی را برای بهتر دیده شدن شرکت‌ها و کسب و کارهای نو پا فراهم کرده تا با پرداخت هزینه‌ای نسبتاً کم، سایت خود را در این موتور جستجوگر تبلیغ کنند و با افزایش رتبه سایت خود، در صفحه اول گوگل قرار گیرند و در نتیجه بیشتر و بهتر دیده شوند؛ تبلیغ در گوگل، یک روش نوین در تبلیغات است و نسبت به روش‌های دیگر بسیار کارآمدتر و ارزانتر می‌باشد، مجموعه‌های خدماتی و شرکت‌ها به راحتی می‌توانند بازدیدشان را افزایش داده و فروش‌شان را با جهش خوبی همراه کنند.

طبق آمارهای رسمی، شرکت‌هایی که از تبلیغات گوگل استفاده می‌کنند شاهد رشد 50 الی 250 درصدی در فروش اینترنتی خود خواهند بود؛ در روش تبلیغات در گوگل نیاز به پرداخت هزینه‌های گزاف نیست و شما می‌توانید با انتخاب بسته‌های کم هزینه کار خود را شروع کنید و نتیجه را در کوتاه مدت مشاهده کنید. تجارت‌هایی که در آنها کالا یا خدمات بصورت اینترنتی عرضه می‌شوند و یا سایتی جهت ارائه محصول خود دارند، جهت انجام تبلیغات حرفه‌ای، هدفمند و به صرفه می‌توانند از این ابزار استفاده کنند؛ مجموعه‌هایی که با طراحی کمپین‌های تبلیغاتی سعی در گسترش تجارت خود دارند، می‌توانند در کنار اینستاگرام و تلگرام با داشتن یک وبسایت به کمپین خود شناسنامه دهند.

تبلیغات به صرفه:

هزینه تبلیغ در گوگل نسبت به روش‌های سنتی بسیار پایین‌تر بوده و هزینه هر کلیک از یک سِـنـت شروع می‌شود.

تبلیغات دقیق و هدفمند:

تبلیغات شما تنها زمانی برای مشتری نمایش داده می‌شود که دقیقاً در همان زمان به کالا و خدمات شما نیاز دارند.

تبلیغات رایگان:

موجودی حساب بانکی مربوط به تبلیغات در گوگل تنها زمانی کاهش میابد که سایت شما توسط مشتری باز شود.

پنج شنبه, 24 خرداد 1397 06:30

آماری که سایت Google منتشر کرد

با اطلاعات و آماری که سایت Google در ماه گذشته منتشر کرد، مجموعه سایت‌هایی که در صفحه اول گوگل قرار دارند، تقریباً تمام بازار اینترنتی محصول و یا خدمات مورد نظر را تصاحب می‌کنند

مشتریان جذب شده در صفحه اول گوگل91%
مشتریان جذب شده توسط سه رتبه اول گوگل55%
مشتریان جذب شده توسط صفحه اول گوگل33%
مشتریان جذب شده توسط گوگل نسبت به سایر موتورهای جستجوگر88%

نتایج بالا به ما نشان می‌دهد، سایت‌هایی که رتبه‌های برتر گوگل را در اختیار دارند ، در فروش و معرفی خدمات خود بسیار موفق‌تر از سایت‌های رقیب عمل می کنند، با توجه به تحقیقات اخیری که در دانشگاه‌های برتر آمریکا انجام شده، به ندرت اتفاق می‌افتد که مشتریان برای خرید و یا یافتن موضوعی به سایت‌های پایین‌تر و یا صفحات بعدی مراجعه کنند، آنها نیاز خود را در همان نتایج ابتدایی جستجوی گوگل برطرف می‌کنند، حتی اگر در دیگر سایت‌ها کالای ارزانتر و مناسبتر و یا موضوعی جذاب تر با توضیحات کامل‌تر قرار گرفته باشد، آن‌ها انتخاب‌شان سایت‌های ابتدایی گوگل است.

چرا مشتریان، تبلیغات گوگلی خود را به "مـاهـان تـکـنـولـوژی" واگذار می‌کنند؟

• پشتیبانی همه روزه

پشتیبانی و ثبت سفارش تبلیغ در گوگل ، 7 روز هفته از ساعت 9 صبح الی 1 بامداد

• تعرفه‌های رقابتی

کارمزد شارژ اکانت تا 2 درصد ، کارمزد مدیریت کمپین تبلیغ در گوگل 12 درصد

• ایجاد دسترسی برای مشتری

مشاهده تمام هزینه‌ها و تنظیمات صورت گرفته توسط مشتری در اکانت اصلی گوگل ادوردز

• خدمات فوری

شارژ اکانت تبلیغات گوگل در 10 دقیقه و ساخت اکانت در 30 دقیقه

• اکانت ادوردز رایگان

ساخت اکانت تبلیغ گوگل با دسترسی کامل به صورت رایگان انجام می‌گیرد

• مدیریت زمان و هزینه

تنظیم منطقه و زمان (روز و ساعت)پخش، انجام تغییرات در هر زمان و هر حالت، امکان انتخاب ارز(درهم یا دلار) و تعیین سقف هزینه روزانه

• مشاوره رایگان بهینه سازی سایت

خدمات مشاوره SEO (بهینه‌سازی) رایگان برای بهبود رتبه و پایداری در صفحه اول گوگل

• سیستم اطلاع رسانی خودکار

سیستم اطلاع رسانی خودکار به صورت ایمیل یا پیامک برای جلوگیری از توقف تبلیغات ادوردز گوگل

• نظارت لحظه‌ای بر تمام تبلیغات مشتریان

بررسی لحظه به لحظه تمام تبلیغات شرکت‌ها و مجموعه‌های دیگر در گوگل

• استفاده از حساب بانکی معبتر

افزایش رتبه و اعتبار سایت شما نزد گوگل، ارتباط مستقیمی با استفاده از حساب بانکی معبتر دارد

• Adwords Minimum CPC

استفاده از تکنیک علمی و تخصصی حداقل هزینه کلیک ممکن

• امکان دریافت گزارش برای مشتری بدون دخالت مـاهـان تـکـنـولـوژی

دریافت گزارش روزانه ، هفتگی ، ماهانه بصورت مستقیم از گوگل در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد

• ایجاد فضایی امن برای پرداخت‌ها

جلوگیری از بلاک شدن سایت در گوگل با عدم استفاده از کارت اعتباری مجازی، دلار سیاه، کوپن غیر مجاز و...

سه شنبه, 28 فروردين 1397 07:49

طراحی وبسایت آموزشی استاد مسعودی

"مجموعه گیلنا" در حوزه آموزشی فعالیت می‌کند، این مجموعه با سابقه‌ای درخشان در حیطه محصولات آموزشی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه و کنکور، از تابستان 96 با ورود به فضای مجازی فصل تازه‌ای از فعالیت‌های خود را آغاز کرد؛ وب سایت گیلنا در فاصله 10 الی 15 روز کاری توسط مجوعه ماهان تکنولوژي طراحی و اجرا شد.

این وب سایت با فراهم کردن فضای آموزشی استاندارد برای دانش‌آموزان و داوطلبین کنکوری، با ارائه خدمات آموزشی اعم از: مشاوره آنلاین، مقالات کنکوری، درسنامه، نمونه سوالات امتحانی، دفترچه کنکور دوره های گذشته همراه با پاسخ نامه های تألیفی، نرم‌افزارهای رایگان کنکوری و... به همراهان خود خدمات می‌دهد.

امروزه با پيشرفت تکنولوژي و پوشش تمام تعاملات روزانه مردم در بستر فضاي مجازي، برند هاي معتبر دنيا با کم کردن تبليغات محيطي خود، روي به فعاليت گسترده در دنياي مجازي و اينترنت آورده‌اند.

مجوعه ماهان تکنولوژي با ارائه نوين‌ترين و استانداردترين خدمات اينترنتي در کشور توانسته از سال‌هاي گذشته تا به امروز، شرايطي را براي مشتريان خود فراهم کند تا ضمن گسترش همکاري، به بهتر ديده شدن آن‌ها در دنياي بي‌کران اينترنتي کمک کند؛ اين مجموعه با بکارگيري از نيروهاي مستعد و کارشناسان خبره در حوزه فضاي مجازي از اولين قدم (طراحي، پياده سازي، سئو وب سايت و...) تا تمام مراحل به روز رساني سايت همراه و در کنار شما خواهد بود.

سه شنبه, 28 فروردين 1397 07:49

طراحی وبسایت آموزشی مسعودی کنکور

"مجموعه گیلنا" در حوزه آموزشی فعالیت می‌کند، این مجموعه با سابقه‌ای درخشان در حیطه محصولات آموزشی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه و کنکور، از تابستان 96 با ورود به فضای مجازی فصل تازه‌ای از فعالیت‌های خود را آغاز کرد؛ وب سایت گیلنا در فاصله 10 الی 15 روز کاری توسط مجوعه ماهان تکنولوژي طراحی و اجرا شد.

این وب سایت با فراهم کردن فضای آموزشی استاندارد برای دانش‌آموزان و داوطلبین کنکوری، با ارائه خدمات آموزشی اعم از: مشاوره آنلاین، مقالات کنکوری، درسنامه، نمونه سوالات امتحانی، دفترچه کنکور دوره های گذشته همراه با پاسخ نامه های تألیفی، نرم‌افزارهای رایگان کنکوری و... به همراهان خود خدمات می‌دهد.

امروزه با پيشرفت تکنولوژي و پوشش تمام تعاملات روزانه مردم در بستر فضاي مجازي، برند هاي معتبر دنيا با کم کردن تبليغات محيطي خود، روي به فعاليت گسترده در دنياي مجازي و اينترنت آورده‌اند.

مجوعه ماهان تکنولوژي با ارائه نوين‌ترين و استانداردترين خدمات اينترنتي در کشور توانسته از سال‌هاي گذشته تا به امروز، شرايطي را براي مشتريان خود فراهم کند تا ضمن گسترش همکاري، به بهتر ديده شدن آن‌ها در دنياي بي‌کران اينترنتي کمک کند؛ اين مجموعه با بکارگيري از نيروهاي مستعد و کارشناسان خبره در حوزه فضاي مجازي از اولين قدم (طراحي، پياده سازي، سئو وب سايت و...) تا تمام مراحل به روز رساني سايت همراه و در کنار شما خواهد بود.

سه شنبه, 28 فروردين 1397 07:49

طراحی وبسایت آموزشی مرجع کنکور

"مجموعه گیلنا" در حوزه آموزشی فعالیت می‌کند، این مجموعه با سابقه‌ای درخشان در حیطه محصولات آموزشی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه و کنکور، از تابستان 96 با ورود به فضای مجازی فصل تازه‌ای از فعالیت‌های خود را آغاز کرد؛ وب سایت گیلنا در فاصله 10 الی 15 روز کاری توسط مجوعه ماهان تکنولوژي طراحی و اجرا شد.

این وب سایت با فراهم کردن فضای آموزشی استاندارد برای دانش‌آموزان و داوطلبین کنکوری، با ارائه خدمات آموزشی اعم از: مشاوره آنلاین، مقالات کنکوری، درسنامه، نمونه سوالات امتحانی، دفترچه کنکور دوره های گذشته همراه با پاسخ نامه های تألیفی، نرم‌افزارهای رایگان کنکوری و... به همراهان خود خدمات می‌دهد.

امروزه با پيشرفت تکنولوژي و پوشش تمام تعاملات روزانه مردم در بستر فضاي مجازي، برند هاي معتبر دنيا با کم کردن تبليغات محيطي خود، روي به فعاليت گسترده در دنياي مجازي و اينترنت آورده‌اند.

مجوعه ماهان تکنولوژي با ارائه نوين‌ترين و استانداردترين خدمات اينترنتي در کشور توانسته از سال‌هاي گذشته تا به امروز، شرايطي را براي مشتريان خود فراهم کند تا ضمن گسترش همکاري، به بهتر ديده شدن آن‌ها در دنياي بي‌کران اينترنتي کمک کند؛ اين مجموعه با بکارگيري از نيروهاي مستعد و کارشناسان خبره در حوزه فضاي مجازي از اولين قدم (طراحي، پياده سازي، سئو وب سايت و...) تا تمام مراحل به روز رساني سايت همراه و در کنار شما خواهد بود.

سه شنبه, 28 فروردين 1397 07:49

طراحی وبسایت آموزشی انتشارات گیلنا

"مجموعه گیلنا" در حوزه آموزشی فعالیت می‌کند، این مجموعه با سابقه‌ای درخشان در حیطه محصولات آموزشی و مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه و کنکور، از تابستان 96 با ورود به فضای مجازی فصل تازه‌ای از فعالیت‌های خود را آغاز کرد؛ وب سایت گیلنا در فاصله 10 الی 15 روز کاری توسط مجوعه ماهان تکنولوژي طراحی و اجرا شد.

این وب سایت با فراهم کردن فضای آموزشی استاندارد برای دانش‌آموزان و داوطلبین کنکوری، با ارائه خدمات آموزشی اعم از: مشاوره آنلاین، مقالات کنکوری، درسنامه، نمونه سوالات امتحانی، دفترچه کنکور دوره های گذشته همراه با پاسخ نامه های تألیفی، نرم‌افزارهای رایگان کنکوری و... به همراهان خود خدمات می‌دهد.

امروزه با پيشرفت تکنولوژي و پوشش تمام تعاملات روزانه مردم در بستر فضاي مجازي، برند هاي معتبر دنيا با کم کردن تبليغات محيطي خود، روي به فعاليت گسترده در دنياي مجازي و اينترنت آورده‌اند.

مجوعه ماهان تکنولوژي با ارائه نوين‌ترين و استانداردترين خدمات اينترنتي در کشور توانسته از سال‌هاي گذشته تا به امروز، شرايطي را براي مشتريان خود فراهم کند تا ضمن گسترش همکاري، به بهتر ديده شدن آن‌ها در دنياي بي‌کران اينترنتي کمک کند؛ اين مجموعه با بکارگيري از نيروهاي مستعد و کارشناسان خبره در حوزه فضاي مجازي از اولين قدم (طراحي، پياده سازي، سئو وب سايت و...) تا تمام مراحل به روز رساني سايت همراه و در کنار شما خواهد بود.

صفحه1 از7

راه های ارتباطی با شرکت

برای مشاوره و راهنمایی تلفنی با ما در ارتباط باشید.
021-44288568 | 021-44288434
آدرس:
تهران - خیابان ستارخان - خیابان شهدای شمالی صادقیه - پلاک 6 - بلوک غربی - واحد 11

ارتباط با ما

نام نامعتبر است
شماره تماس نامعتبر است
ایمیل وارد شده نامعتبر است

پشتیبانی و پاسخگویی تلفنی 9 صبح الی 17

با ماهان تـکـنـولـوژی، فردا را، امروز تجربه کنید!!!

... Coming Soon

کلیه حقوق این سایت متعلق به ماهان تکنولوژی می باشد

Search