طراحی وب سایت

ماهان تکنولوژی

طراحی وب سایت

ماهان تِک با سابقه طولانی و درخشان اقدام به طراحی و پیاده سازی وب سایت شما مطابق با جدیدترین تکنولوژی و متد های روز دنیا مینماید . کلیه سایت ها به صورت اختصاصی مطابق با نظر و نیاز کارفرما طراحی میگردد .

هدف اصلی ما رضایتمندی و پاسخگویی به نیاز کارفرمایان عزیز میباشد .

طراحی و برنامه نویسی استاندارد

تیم ماهان تکنولوژی با تکیه بر دانش فنی و استانداردهای روز دنیا تمامی سایت های طراحی شده را با توجه به نوع کسب و کار و نیاز مشتری از ابتدا برنامه نویسی کرده و از قالب های آماده به هیچ وجه استفاده نمی کند.

با رعایت استانداردهای برنامه نویسی و بهینه سازی سایت بهینه شده ، سرعت نمایش آن افزایش یافته و از موتورهای جستجو امتیاز بیشتری دریافت کند.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

طراحی واکنشگرا

برنامه نویسی و طراحی واکنشگرا یا ریسپانسیو این امکان را می دهد تا ظاهر سایت متناسب با سایز صفحه دستگاه به شکل مناسب در آمده و نیازی به بزرگنمایی نداشته باشد.

تیم ماهان تکنولوژی با استفاده از این تکنیک وب سایت های کاملا ریسپانسیو و استاندارد تولید میکند.

ارائه بالاترین سطح امکانات

تیم ماهان تکنولوژی با ارائه بالاترین سطح امکانات و خدمات بستر مناسبی را برای رشد کسب و کار کارفرمایان عزیز فراهم نموده است.

تمامی سایت های طراحی شده دارای این امکان می باشند که امکانات مورد نیاز کاربران بعد از تست و ارزیابی به سایت اضافه شده و آموزش های لازم به کاربر داده خواهد شد.

طراحی وب سایت

سایت شرکتی

شرکت ها و موسسات با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی نامه خود، کالا ها و محصولات یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و محدودیت زمانی، معرفی نمایند. پیدا کردن بازارهای هدف از طریق بازاریابی اینترنتی که لازمه ی آن داشتن یک سایت حرفه ای و کار شده است، از اصلی ترین مسائلی است که میتوان از طریق وب سایت شرکتی به آن رسید.

سایت پزشکی

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت در ایران، بسیاری از مشاغل تصمیم به راه اندازی وب سایت گرفته اند. شما پزشکان عزیز نیز می توانید برای خود، کلینیک یا بیمارستانی که در آن فعالیت دارید، وب سایت راه اندازی نمایید. از این طریق شما نیز می توانید خدمات خود را به صورت اینترنتی در اختیار عموم مردم قرار دهید. این کار علاوه بر تبلیغات و مشتری مداری، اتوماسیون اداری شما را نیز منظم تر می کند.

سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی در واقع جایی است که شما می توانید محصولات و خدمات خود را به صورت لیست وار یا جدول بندی شده برای دید مشتریان در فضای اینترنت ارائه دهید. در امر فروش و ارائه ی خدمات شکل ظاهری سایت برای بازدید کننده مهم بوده و علاوه بر ساختار ظاهری شیک و زیبا باید بسیار ساده و روان بوده و به نحوی باشد که بیشترین اطلاعات لازم را در کمترین زمان و جذابیت بالا به بازدید کننده ی سایت ارائه دهد.

مزایای وب سایت های ماهان تِک

طراحی اختصاصی

طراحی وب سایت متناسب با نیاز مشتری

زیبا و کاربردی

طراحی متناسب با نوع کسب و کار

واکنش گرا

ظاهر مناسب برای موبایل و تبلت

مدرن و قدرتمند

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا

سرعت بارگزاری مناسب

استفاده از سرور های قدرتمند

ساختار سبک و بهینه

رعایت استانداردهای کد نویسی

آموزش

آموزش نحوه کار با سایت

امنیت بالا

استفاده از پروتکل های قدرتمند امنیتی

پشتیبانی 7/24

پشتیبانی 24 ساعته - 7 روز هفته