58.jpg
cc.jpg

تولید محتوا و بروزرسانی

تولید محتوا به معنی کپی کردن یک مطلب،مقاله،کتاب و استفاده از تولیدکنندگان دیگر نیست و باید دسته اول و با ارزش باشد.یک محتوا را زمانی می‌توان با ارزش قلمداد کرد که از نظر خواننده و مخاطب جذاب و ارزشمند باشد تا زمانی را به مطالعه آن مطلب اختصاص دهد، نباید فراموش کنیم تولید محتوا کاری زمان‌بر و پرهزینه است، یک محتوا، زمانی دارای مقبولیت می‌شود که مخاطب خود را وادار به تفکر و تأمل کند و پس از پایان، ذهن مخاطب را درگیر خود کند. در زمان تولید یک محتوا باید برای علایق، نیازها و نظرات مخاطب ارزش قائل شد و در تمام مراحل هدف خود را رفع نیار مخاطب دانست. محتوایی را می‌توان با کیفیت دانست که مخاطب هنگام خواندن یا دیدن محتوا حس کند یک رابطه دوطرفه ایجاد شده است و تعاملی شکل گرفته است.

انواع مختلف تولیدات محتوایی:

نباید فراموش کنیم تولید محتوا فقط به صورت متن نیست، تولیدات محتوایی انواع و اشکال مختلفی دارد، هر مجموعه یا شرکت براساس حوزه فعالیت خود می‌تواند یکی از انواع تولیدات محتوایی را انتخاب و برای آن برنامه ریزی کند، به عنوان مثال یک کارگردان برای نشان دادن اهداف خود نیاز به تولید محتواهای صوتی و تصویری دارد، یک نویسنده برای رفع دغدغه‌های خود باید محتوای متنی تولید کند، یک مجموعه برای انتشار کتاب صوتی نیازمند محتوای صوتی است و...

banner-1.jpg
160910423-600x467.jpg

برای تولید محتوا برای سایت خود، چرا باید مـاهـان تـکـنـولـوژی را انتخاب کرد ؟؟

مجموعه ما با به کارگیری از کارشناسان تخصصی تولید محتوا در زمینه‌های متنی، صوتی و تصویری و گرافیکی ضمن تولیدات محتوای عمومی برای استفاده همه کسب و کارها، می‌تواند با مطالعه‌ای کوتاه از ساز و کار اجرایی مجموعه شما و حیطه فعالیت‌تان، محتواهای تخصصی رو در کمترین زمان ممکن برای شما تولید کند و ضمن حفظ اصول سئو و بهینه سازی، با استفاده از اطلاعاتی دقیق و استاندارد، محتواهایی دسته اول و دارای جذابیت‌های سمعی و بصری مناسب برای تمام مخاطبان شما را تولید و ارائه کند.

اتاق فکر مجموعه مـاهـان تـکـنـولـوژی، قبل از شروع کار بروی یک پروژه، با مدنظر قراردادن نیازهای روز جامعه و پیوند آن به حوزه فعالیت مجموعه شما، سعی می‌کند بهترین تولیدات محتوایی را در اختیار وب‌سایت های شرکت‌ها و ارگان‌های تحت فعالیت خود قرار دهد و از تجربیات 7 ساله این مجموعه در این فرآیند رتبه‌آور در موتورهای جستجوگر به نحو احسنت استفاده کند.

اشکال و انواع مختلف تولید محتوا:

  • ◀ تولید محتوا به صورت متنی
  • ◀ تولید محتوا به صورت تصویری
  • ◀ تولید محتوا به صورت صوتی
  • ◀ تولید محتوا به صورت گرافیکی

راه های ارتباطی با شرکت

برای مشاوره و راهنمایی تلفنی با ما در ارتباط باشید.
021-44288568 | 021-44288434
آدرس:
تهران - خیابان ستارخان - خیابان شهدای شمالی صادقیه - پلاک 6 - بلوک غربی - واحد 11

ارتباط با ما

نام نامعتبر است
شماره تماس نامعتبر است
ایمیل وارد شده نامعتبر است

پشتیبانی و پاسخگویی تلفنی 9 صبح الی 17

با ماهان تـکـنـولـوژی، فردا را، امروز تجربه کنید!!!

... Coming Soon

کلیه حقوق این سایت متعلق به ماهان تکنولوژی می باشد

Search