תזונה נכונה זה שם המשחק

כשאנחנו מתפתחים לאורך השנים, אחד הדברים החשובים ביותר בהתפתחות האדם היא התזונה. למה התזונה הפכה להיות לנושא כה חשוב בתקופתינו? הרי לכל אחד מאיתנו יש מכר, חבר, אח, בן דוד שסובל מבעיות השמנה. מה כולנו באוטומט ממליצים? "לך למכון כושר", "לך תעשה ספורט" ועוד ועוד. אך רובינו שוכחים על פרט מאוד חשוב בעניין ההשמנה – התזונה.

רבים חושבים שההשקעה בכושר הוא זה שיחטב ויוריד את חלקי השומן מגופינו, אך שוכחים פרט מאוד חשוב: 80 אחוז תזונה ורק 20 אחוז כושר, זו המשוואה הנכונה כשרוצים להשיג את התוצאה של גוף חטוב ורזה.

"כולם רודפים אחרי הגוף החטוב.."

מינון נכון של האוכל זה שם המשחק. רובינו כששומעים את המילה תזונה חושבים שמדובר בצריכת חלבון במינון גבוה, אך אין זה הדבר הנכון. תזונה נכונה פירושה שילוב נכון של כל סוגי האוכל, גם פחמימות ושומן בניהם, כך שיתנו למעשה את התוצאה הרצויה, גוף בריא ורזה. כמובן שמי שרוצה להוסיף את ה'חטוב' יצטרך להוסיף את ה20 אחוז כושר, אך למעשה מה שחשוב בכל התהליך של ההרזייה הוא תזונה בריאה ונכונה במינון נכון. כמובן שנושא התזונה לא מדבר רק לאלה שרוצים להיות רזים ויפים אלא בכלל כחלק מאורח חיים בריא, חשוב לשלב תזונה נכונה. חשוב שנכלול במהלך היום פירות ושנכלול מינון מסוים של חלבון, כמו כן פחמימות במינון מסוים (לא להגזים כן?!). 

התזונה לחיטוב מושלם

אחת התרומות העיקריות של תזונה נכונה ובריאה היא התרומה לעבודה. אדם שאוכל ארוחות קטנות ובריאות במהלך היום יוסיף לפרודוקטביות שלו בעבודה. כמובן שתזונה לקויה עלולה להשפיע בכיוון ההפוך, לגרום למצבי רוח לא נעימים, עצבים שנובעים מחוסר תזונה נכונה, חוסר כוחות לעבוד. אחת הדוגמאות שרובינו מכירים היא ארוחת הצהריים בעבודה, כשכולנו יוצאים לאכול ובאים רעבים כמובן אחרי חצי יום עבודה, אנחנו מוצאים את עצמנו לאחר הארוחה עם חוסר כוחות לחזור לעבוד. ממה זה נובע? מחוסר חלוקה נכונה של המזון שנכנס לנו לפה במהלך היום. 

לסיכום מי שישמור על תזונה נכונה יהנה גם מגוף יפה ובריא וכמובן פרודוקטיביות בעבודה וכמו כן נוסיף שתזונה נכונה מונעת מחלות רבות שנובעות מתזונה לקויה או השמנת יתר. 

2 thoughts on “תזונה נכונה זה שם המשחק”

 1. 먹튀사이트 검증사이트 먹튀폴리스입니다.
  먹튀폴리스는 신규는 물론 오픈된 먹튀사이트를
  철저히 먹튀검증하여 먹튀없는 시대를 만들어가고 있습니다.
  먹튀폴리스를 사랑하는 여러분의 많은
  호응바랍니다. 여러분의 충실한 먹튀검증
  사이트가 되도록 노력하겠습니다.

Comments are closed.