שימוש בטפטים בחדרי ילדים

Posted under מאמרים On By שוש

עיצוב חדרי ילדים הוא חלק לא פחות חשוב מההרשמה לבית הספר או למציאה של חוגים עבור הקטנטנים, היא אמורה להיעשות במחשבה רבה ובלא מעט עיצוב אשר יעניקו תחושת שייכות ובטחון לאיש או האישה הקטנה שאמורים לאייש את חדר הילדים. אחת מהדרכים שהפכו לפופולריות בשנים האחרונות בעיצוב חדרי הילדים הוא השימוש ההולך וגובר בטפטים, החל מחדרי הילדים ועד לעיצוב כמעט שלם של הבית בעזרתם.
השימוש בטפטים כיום ולא כמו בעבר נעשה בצורה הרבה יותר נוחה לניקוי, בטוחה לשימוש ומגוונת לעיצוב חדר הילדים כמעט בכל גיל ולכל שימוש. אז רגע לפני שהשנה החדשה מתחילה ולפני שאתם מסדרים את הקלמרים בתוך תיקי הילדים, הנה כמה טיפים בכל מה שקשור לבחירת טפטים לחדרי ילדים.

הכל זה באווירה

לא מעט מחקרים מראים את הקשר הישיר שבין צבע החלל שבו נמצאים בני אדם להלך הרוח שבו הם נמצאים, אחת מהדוגמאות לכך היא קבוצת הכדורגל האנגלית נורץ' שהתפרסמה לאו דווקא בזכות הכדורגל שלה אלא בזכות הלוחמה הפסיכולוגית שהפעילה על היריבות שלה.  נוריץ' לא עשתה זאת בעזרת משפטים תת הכרתיים סמויים, אלא פשוט צבעה את חדר ההלבשה של הקבוצה האורחת בצבע ורוד, מה שגורם לתחושה של סבלנות, הכלה ואכפתיות או בקיצור כל מה שקבוצת כדורגל לא צריכה לפני משחק. אותו הדבר כאשר אנו מדברים על חדרי ילדים קטנים, מכיוון שעם גיבוש נכון של צבעי טפטים תוכלו להעניק תחושת רוגע וסבלנות לילדים שלכם. 

שינוי על זמני

שימוש בטפטים כאשר אנו מעצבים את חדרי הילדים שלנו בהחלט יכול להיות בחירה מעולה, לא רק כי עיצובי הטפטים בשנים האחרונות הפכו ליותר ויותר מגוונים אלא כי השינוי שלהם יכול להיעשות בצורה חלקה ומהירה. יחד עם זאת במידה והבן או הבת שלכם מרגישים כי הטפטים כבר אינם הולמים אתה חדר שלהם, תוכלו להחליף את הטפט כמעט לכל תמונה/צבע/אווירה שרק יבקש ולעשות זאת במהירות רבה וללא לכלוך בדומה לצביעת החדר. הטפטים כיום מתעדכנים גם באופי העיצוב שלהם, ביכולת ההדבקה שלהם וצורת הניקוי שלהם, כך שלא תצטרכו להתאמץ מידי בכל הקשור להחלפה של טפטים, בטח שלא בניקוי שלהם  ותוכלו להשתמש ולהחליף אותם בכל תקופה שבה תחליטו. רק זכרו כי החלפה של טפטים בצורה הרמטית ומקצועית נעשית בעיקר על ידי אנשי מקצוע, כך שמומלץ לא לבצע החלפה של טפט לבד.