מילוי קמטים בצידי הפה

Posted under מאמרים On By שוש

עבור נשים וגברים היווצרות קמטים הופכת להיות דבר המשותף לשני המינים, וברוב הפעמים נוכל לראות את אותם קמטים החל מגילאי 30 ויחד איתם גם מתלווה תחושת אי נעימות או חוסר ביטחון עם ההופכה שלהם. קמטים אלו יכולים להיווצר ממגוון רחב של תופעות, החל מאיבוד חומרים אלסטים בשכבות העור ועד לנזקי השמש והסיגריות. אבל למזלם ישנם כיום לא מעט טיפולים אשר יכולים להוות עבורכם את הפתרון המושלם בכל הנוגע למילוי קמטים בצידי הפה.אלו כוללים תכשירים וטיפולים שיכולים לתת מענה ללא מעט סוגים של קמטים, בצידי הפה ולא רק.

איך נוצרים קמטים בצידי הפה?

בשביל להבין את תופעת הקמטים בצידי הפה חשוב לדעת כיצד ואיך הם נוצרים, מכיוון שלעיתים קמטים אלו יכולים להיות מושפעים מגורם אחד או יותר ולפעמים של כמה ביחד.לכן בשביל שתוכלו גם לדעת כיצד לשמר טיפול למילוי קמטים בצידי הפה או להמנע כמה שאפשר,

הנה 4 הגורמים העיקרים לכך.

1. הבעות-בדיוק כמו חומרים אלסטים שונים, כאשר נחזור על תנועה או תצורה לא טבעית הן לבסוף יטמעו באותו החומר. כך הבעות הפנים שלנו עלולות גם כן להיטמע או להחשב "קמטי הבעה", ומכיוון שהעור שלנו אמור להיות מתוח ומבריק, הוא גם סופג את הבעות שלנו ולבסוף נוצר קמט.

2. הזדקנות-תהליך די טבעי שמתקיים בכולנו, כאשר אנו מתקרבים אל גילאים מתקדמים יותר העור שלנו הופך לדק יותר ומייצר פחות קולגן ואלסטין האחראים על המתחות העור וכך נוצרים קמטים.

3. שמש-במידה ואתם נמצאים זמן לא מבוטל תחת חשיפה של השמש, ייתכן והעור שלכם יעבור תהליך הזדקנות מואץ יותר ובכך יביא לירידה בייצור קולגן ואלסטין.

4. אורח חיים-יחד עם כל אלו גם אורך חיים לא בריא יכול לזרז הליך של הזדקנות בעור, בין אם זה סטרס גבוהה, עישון, או מחסור בויטמנים ומים.

סוגי טיפול לקמטים בצידי הפה

כיום הרפואה המודרנית מציעה לא מעט אלטרנטיבות טובות של מילוי קמטים בצידי הפה, החל מזריקות בוטוקס, חומצה היאלורונית, משחות המבוססות רטינול, ויטמינים שונים ועוד. אלו כיום יכולים לתת מענה עבור לא מעט סוגי קמטים הנוצרים בצידי הפה, וכך גם העלויות יכולות להשתנות כאשר אנו מדברים על משחה העולה מאה שקלים ויותר, ועד להזרקת חומצות שונות אשר מתחילות אלף שקלים לזריקה(תלוי בסוג החומר) ויכולות גם לעלות 6 אלף שקלים.