מיהן המשתלות הגדולות בישראל?

Posted under מאמרים On By שוש

בתקופה האחרונה צמחים הפכו להיות מוצר די שכיח, אפשר לראות זאת מהתעניינות הרבה החלה ברשתות החברתיות ועד לחנויות הצמחים והפרחים שצצות כמו פטריות אחרי הגשם. מגוון הצמחים שניתן כיום לקנות או להזמין בקלות דרך האינטרנט גם כן גדל בשנים האחרונות, וניתן להזמין בקלות פקעות/זרעים ואפילו עצים בוגרים בקלות. אך עם התודעה שהולכת וגדלה בעקבות הצמחים והיכולות השונות שלהם, מומלץ להכיר גם את המקומות בהם ניתן להשיג את מרבית הכלים שנצטרך בזמן גידול הצמחים וכמובן את הזנים השונים שניתן לרכוש. לכן מחיפוש קצר עולה כי אלו הן המשתלות הגדולות כיום בישראל, שבהן ניתן להתבלבל בין הפרחים ומגוון הכלים השונים.

משתלת מלצר
המשתלה הנמצאת בלב עמק חפר גם חולשת על פני קרוב לארבעים דונמים, שם היא מתפארת בגידולם של מעל ל900 זנים שונים של צמחים. משתלת מלצר קיימת קרוב לחמישים שנים, והינה חולשת על פני מגוון רחב של צמחים החל מתבלינים וריח, עצים מטפסים, עצי נוי, שיחים ועוד מגוון רחב של גידולים שונים. במשתלה זו ניתן גם למצוא מגוון רחב של כלי עבודה וכמובן קטלוג צמחים מטריף ומיוחד מסוגו.

משתלת יגור
אחת המשתלות הוותיקות באזור הצפון, עושה את דרכה בעולם הצומח כבר מעל לשמונים שנים ומכילה בתוכה מגוון רחב של כלי עבודה שונים, סוגי דישון, כדים ועוד מגוון רחב של כלים ותוספים כאלו ואחרים.
יחד עם כל אלו משתלת יגור גם מעניקה שירותי ייעוץ עבור הקמת גינות בעזרת צוות מקצועי ומלווה, ובנוסף לכל אלו כמובן ניתן למצוא שמתלה מגוון רחב של שתילים וצמחים החל מצמחי גן ועד לעצים וצמחי מרפא.

משתלת גבעת ברנר
המשתלה שהחלה לפני שמונים שנים, שמה לעצמה מטרה לשתילה וצמיחה בארץ ישראל ועם השנים הצליחה להתאים עצמה ולייצר מגוון עצום של פרחים ושתילים. במשתלת גבעת ברנר תוכלו למצוא שירותי תכנון להקמת גינות, מחלקות צמחיה מלאכותית, שיחים מטפסים, צמחים מגוונים ושונים למרפסת ועוד ועוד.
בנוסף תוכלו לבצע התאמות וחיפושים על פי האתר של החברה ולהבין מה הם הצמחם שתרצו להזמין או כבר לקנות.

ושווה גם לבדוק את https://www.gan-yarak.co.il